Спортивний клуб "Олександр Невський" обирає ТМ BERSERK SPORT

Сьогодні ми познайомимо вас із нашими партнерами, клубом «Олександр Невський», їх історією становлення, яка демонструє бойовий характер та незламність спортивного духу.    

У 2014 році родини Дмитрія Пікалова та Олександра Кузнецова, у зв’язку з воєнними діями,  вимушені були переїхати зі свого рідного міста Стаханова до Києва та починати все заново. Але борцівський дух незламний, і вже у 2015 році в селі Крюківщина, вони відкрили секцію з греко-римської боротьби.

Для Крюківщини це було щось зовсім нове, тому що це була не просто секція, а справжній спорт, спосіб життя.

Тренування проводили в спортивному залі Крюківщинської ЗОШ, вкладали душу, знання та майстерність у кожне заняття, знаходячи «свій підхід» до кожної дитини. Учні почали їздити по змаганнях та займати призові місця, і вже у 2016 році за підтримки Олександра Буряка та Андрія Кріпака відкривається спортивний клуб під назвою «Олександр Невський» - у дітей з’являється свій власний спортивний зал із килимом, залом ОФП, роздягальнею та душовою кімнатою.

На даний момент, Олександр Буряк є президентом клуба та надає колосальну підтримку борцям та батькам, завжди підтримує і допомагає розвиватися та виходити на новий рівень. Дуже велику поміч клуб має від батьків, які завжди підтримують нові ідеї тренерів та допомагають втілювати їх у життя.

З плином часу з впевненістю можна сказати, що тренера стали другими батьками для учнів, тому що кожен день, окрім неділі, вони пропадають на тренуваннях. Літні канікули також не привід для відпочинку -  усі працюють на учбово-тренувальних соборах, які проходять у різних куточках України.

На сьогодні клуб відвідує 70 дітей, які займаються у 3 групах різного віку, від 5 років та старше. Завдяки шаленій самовіддачі тренерів клуб вже виростив чемпіонів та призерів України, призерів Європи, має в своєму арсеналі чемпіона світу, переможців міжнародних та всеукраїнських змагань.

Але найголовніший скарб «Олександра Невського» - діти, які беруть приклад зі своїх тренерів.  Воля до перемоги зробила клуб переможцем всеукраїнської клубної ліги України!


BackTo the list of news