Пишаємося Ратміром Бурлуцьким - нашим партнером та тренером клубу Ратник

Сьогодні хочемо розповісти ще про одного нашого партнера - про клуб «Ратник» з м Київ. 
У цьому році клубу виповниться 10 років! Хоча ми співпрацюємо з клубом тільки останній рік, ми знаємо про тренера Ратміра Бурлуцького та хочемо поділитися цією інформацією з вами!
Загальний стаж тренерської роботи у Ратмира більше 20 років.
За цей період було виховано безліч чемпіонів, інструкторів та майстрів спорту.
Раніше клуб «Ратник» спеціалізувався лише на кіокушин карате. Ратмір у цьому напрямку був багаторазовим чемпіоном України у різних вагових категоріях, від легкої ваги до абсолютної вагової категорії. Також він був багаторазовим чемпіоном Європи, багаторазовим чемпіоном Світу (Токіо – 2011 р.; 2014 р.; 2015 р. і 2016 р.).
У 2016 році клуб перейшов на змішані єдиноборства. Сам Ратмір став посилено вивчати бразильське джиу-джитсу, бокс, кікбоксинг і вже у 2017 році провів три професійних бою в ММА. Усі три виграв достроково задушливими прийомами. Також він є чемпіоном України з BJJ серед синіх поясів.
У 2018 році Ратмір разом з однодумцями з кіокушину створили новий напрямок карате, який став відомим як Karate Pro (професійна карате). Напрямок став популярним серед усіх представників змішаних єдиноборств, так як він практично не має обмежень під час бою. Дозволена вся ударна техніка як в стійці, так і в партері, необмежена боротьба з усіма больовими та задушливими прийомами. Все це додало новий напрям карате видовищності та підкреслило акцент реального бою.
Сьогодні клуб "Ратник" має кілька інструкторів та культивує два напрямки - професійне карате і бразильське джиу-джитсу.
Вихованці клубу виступають у різних бойових дисциплінах, таких як: професійне карате, кіокушин карате, ММА, бойове самбо, греплінг, К-1, джиу-джитсу та багато інших.
Серед вихованців безліч чемпіонів України, Європи та Світу, кандидати в майстри спорту та майстри спорту.
Частину фотографій нам передали спортсмени клубу, частина взята з групи 
UkrainianBrazilian Jiu-Jitsu Federation з фото звіту про змагання від 15 червня 2019 з Відкритого чемпіонату України з бразильського джиу-джитсу No-Gi.

BackTo the list of news